Vendetta: Mafia Wars
Closed Beta

Vendetta: Mafia Wars kapalı beta süreci başladı. Aşağıda bulunan formu doldurarak kapalı betaya dahil olabilirsiniz.

Katılım Formu

Lütfen aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurun. Beyan ettiğiniz donanım özellikleriniz testler için önemlidir. Yalnızca yüksek donanım özelliklerine sahip kullanıcılar almamaktayız. Beta davetlerinde her türlü donanım özelliğine sahip kullanıcı davet edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer oyuna ilgi duyuyor ve gelişim sürecinde yer almak istiyorsanız beta sürecine katılmanızı tavsiye ederiz. Oyun yayınlanmadan önce deneme fırsatı bulabilir ve önerilerinizle oyunda yer almasını istediğiniz özelliklerin eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bize destek vermek istiyorsanız geri bildirimlerde bulunarak hatalarımızı minimuma indirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Başvurular belirli dönemlerde değerlendirilip toplu geri dönüşler yapılmaktadır. Henüz bir cevap almadıysanız beklemede kalmanızı rica ederiz.

Size oyunun beta süresi boyunca geçerli olacak bir steam oyun anahtarı iletiyoruz. Bu anahtarı steam hesabınıza ekleyerek beta versiyonu oynayabiliyorsunuz. Sizi ek olarak kısıtlı sayıda kişiyi kabul ettiğimiz discord kanalımıza davet ediyoruz. Buradan bizimle direkt olarak iletişimde olabilecek ve gelişmeleri doğrudan takip edebileceksiniz.

Katılmak zorunda değilsiniz fakat beta sürecinde aktiflik sağlayamayacağınızı düşünüyorsanız early access veya full release süreçlerinde oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Şu an için beta’ya katılmanın özel bir avantajı bulunmamaktadır. İlerleyen süreçte önerileri göz önünde bulundurarak düzenlemeler yapabiliriz.

Aktif feedback sağlayan tüm beta üyelerini credits’de gururla paylaşacağız. İsminizi paylaşmak istemezseniz elbette gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz.

 Beta sürecinde size vermiş olacağımız steam anahtarları “beta” boyunca geçerlidir ve beta süreci sona erdiğinde steam oyun anahtarları silinecektir. Early Access sonuna kadar beta versiyonunu aktif tutmayı planlıyoruz.

Şu an için hayır. İleride linux ve ios gibi işletim sistemlerini de destekleyecek versiyonlar yayınlayacağız. Eğer windows dışında bir işletim sistemi kullanıyorsanız yine de başvuru yapabilirsiniz. Yeni işletim sistemlerini desteklmeye başladığımızda sizi beta süreçlerine davet edeceğiz.